rame group s. r. o.

Vážený pane Petře Rameši,

dovolte mi, abych Vám jménem svým, ale především jménem všech dětí z MŠ Jeníkov poděkovala za výrobu, zabudování, nátěr a hlavně za financování zábradlí na školkovské zahradě, které velmi pomůže k bezpečnosti dětí. Vážíme si Vaší vstřícnosti a rychlého jednání. Za toto vše Vám patří opravdu VELKÉ DĚKUJEME!!!

GRAFSTUDIO

Vážený pane Petře Vobořile,

velice Vám tímto děkujeme za sponzorský dar pro naše děti, a to kšiltovky s logem naší školky, které využijeme na našich výletech a akcích. Jsou opravdu úžasné. VELKÉ DĚKUJEME!!! A ke kšiltovkám přibyly trička s logem školky. Vážíme si této spolupráce a znovu mooooc děkujeme!!!

MOUNFIELD Teplice

Velice děkujeme firmě MOUNFIELD Teplice, panu Jarošovi, za sponzorský dar v podobě vánoční jedličky. Velice si vašeho daru vážíme a rozzářené oči dětí mluví za vše. DĚKUJEME!!!