Zpíváme na krampus show v Teplicích

25.11.2019 15:26

V neděli 24. 11. jsme vystupovali na velké Krampus show v Teplicích. Naši školku reprezentovalo 8 dětí. Nejprve si děti zahrály na modelky a modely při módní přehlídce obchodu Bossini. A že jim to slušelo!!! Potom se převlékly za anděly, čertíky a sněhuláčka a zamířily zpět na pódium, kde krásně zazpívaly a zarecitovaly na téma čerti a Vánoce. Po velikém aplausu jsme zamířili do šatny čertů - Krampusáků- a mohli jsme si sáhnout a prohlédnou jejich masky. Celou dobu byly děti moc statečné. A když jsme se převlékli z kostýmů do civilu, už jsme se chystali a těšili na velký krampusácký průvod. Opravdu nádherně prožité odpoledne plné emocí, na které nelze zapomenout. Díky všem rodičům za účast. Více ve fotogalerii.