Velká indiánská výprava

10.06.2016 09:22

Ve středu v půl osmé jsme vyjeli vlakem do Děčína. V Děčíně jsme po úspěšném zdolání velkého mostu došli k Labi, kde jsme nastoupili na parník a odpluli do Hřenska. Při plavbě jsme se posilnili, abychom měli sílu, po přistání, dojít do několik kilometrů vzdálených soutěsek. Cesta ubíhala, zpívali jsme, povídali a přitom šlapali jak opravdový indiáni. Kořeny stromů a kameny pro nás byly jen nepatrnou překážkou. Na lodičkách, kdy jsme proplouvali Edmundovou soutěskou, se nám moooc líbilo. Den utíkal a my jsme se vraceli stejnou trasou zpět. Počasí nám přálo, sluníčko pálilo a my jsme byli mooooc štastní a plní dojmů a zážitků, o všem co jsme zažili! V půl sedmé jsme vystupovali na nádraží v Duchcově a to bylo vyprávění a štěbetání ......A už teď se těšíme na další výlet! Více ve fotogalerii.

—————

Zpět