Projekt babičky a dědečkové do školky

20.05.2019 15:08

Úžasný týden od 13. - 17. 5. jsme prožili ve školce v rámci celorepublikového projektu Celé Česko čte dětem, "babičky a dědečkové do školek". Jednalo se o projekt, do kterého byla zapojena MŠ - prarodič - rodič - dítě. 4x navštívila školku babička a 1x dědeček. Vždy byli převlečeni do královského pláště a na hlavě měli korunku. Každý den přečetli dětem pohádku, kterou si odnesly děti nalepenou ve své pohádkové knížce. Tu jim doma rodiče znovu přečetli a společně k ní nakreslili obrázek. Druhý den přinesly děti knížku do školky, za obrázky dostaly razítka a vše se opakovalo celý týden. Musím Vám všem sdělit, že to byla naprosto dokonalá spolupráce, za kterou Vám rodičům patří velká pochvala a celý projekt se vyvedl na 1 s hvězdičkou. Nadšeni byly děti, rodiče i prarodiče, kterým se u nás ve školce moc líbilo a my jim z celého srdce děkujeme. Více ve fotogalerii.

—————

Zpět