Návštěva pana myslivce a odměny za kaštany

10.11.2015 15:05

Dnes 10.11. přišel navštívit děti pan myslivec. Na jeho návštěvu se děti moooc těšily, protože od pana myslivce dostaly diplomy a sladkou odměnu za obrovské množství nasbíraných kaštanů a žaludů. Když děti zjistily, že byly opravdu nejlepší ze všech školek (v přepočtu na jednu třídu dětí), zakřičely si hlasité HURÁÁÁ!!! Po té pan myslivec vyprávěl o zvěři z lesa a přinesl ukázat velkou kančí hlavu, pušku, myslivecké klobouky a jako překvapení přivedl svou fenku Amálku, která se dětem velice líbila. Na rozloučenou nám ještě pan myslivec mooooc poděkoval za všechna zvířátka a děti mu na oplátku zazpívaly. Dovolte i nám připojit se s velkým DĚKUJEME, který si opravdu všichni zasloužíte!!!! A ještě pořadí těch opravdu nej... 1. Jaruška Štranková, 2. Honzík Tóth, 3. Kubík Císař, 4. Štěpánek Valjent, 5. Lukášek Horák, 6. Vítek Trojan a 7. Klárka Benáková. Tu nej odměnu si děti vybraly výletem do Chomutova a kdo nebyl, dostal dnes dárek. Více ve fotogalerii.

—————

Zpět